Co kupić na 50 urodziny

Co kupić na 50 urodziny

2021-01-12

Abrahamowe urodziny to okazja do świętowania, wszak solenizant ma już tyle doświadczenia i mądrości co biblijny Abraham, a tak poważnie mówiąc, jest to już wiek dojrzały, w którym można kontynuować stare pasje, ale na tyle młody, że ciągle można próbować czegoś nowego. Prezent na 50-te urodziny może być tradycyjny albo bardziej oryginalny. Zatem, co kupić na 50-te urodziny? Poznajcie nasze propozycje.

Prezenty na 50-te urodziny, które zawsze się sprawdzają

Tradycyjnych prezentów jest bez liku, wszak najbardziej powszechnym jest alkohol. Jednak warto zapewnić mu odpowiednią oprawę i wybrać np. drewnianą skrzynkę dekoracyjną z dedykacją dla 50-latka. Oczywiście nie każdy preferuje alkohol, dlatego doskonałym prezentem może być zestaw kaw z całego świata, a także ręcznie robionych czekoladek, np. w formie telegramu z życzeniami. Nie może zabraknąć również śmiesznych prezentów, a wśród nich koszulki dla 50-latka. Eleganckie szklanki, kieliszki czy kufel personalizowany to także świetne dodatki do prezentu. Klasycznym wyborem jest skórzana galanteria, a wśród niej portfel, np. model slim przeznaczony na karty, ale również gotówkę, który można włożyć do wewnętrznej kieszeni marynarki, jak również eleganckiego nesesera bądź torby weekendowej. Kobiecie można podarować także torebkę, oczywiście skórzaną, ale tylko w przypadku, gdy dobrze zna się jej gust. Sprawdzają się także przeróżne dodatki, jak szaliki i chusty z jedwabiu lub kaszmiru, a także rękawiczki. Jednym z najczęściej wybieranych prezentów jest także zegarek z grawerem. Nawet jeśli solenizant lub solenizantka dostaną ich kilka to i tak na pewno ich ucieszy taki podarek, wszak to dodatek, który można kolekcjonować i dopasowywać do garderoby.

Zaskakujące prezenty na 50-te urodziny

Wśród prezentów na 50-te urodziny nie brakuje tych oryginalnych i zaskakujących. Na pewno są tam prezenty marzeń, np. vouchery pozwalające przeżyć niezapomnianą przygodę. Co mamy do wyboru? Tak naprawdę nieskończenie wiele atrakcji, począwszy od lotu balonem czy paralotnią, przez jazdę na torze wyścigowym, aż po szaleństwa w aerotunelu. Można wybrać również prezent, dzięki któremu solenizant zyska nowe umiejętności, np. kurs kiperski z degustacją albo wizytę na strzelnicy czy też kurs sushi. Dla osób, które zawsze chciały zostać pilotami jest też pierwszy kurs pilotażu, który pozwala poznać podstawy tej profesji. 50-tka to czas, kiedy warto ciągle się rozwijać, a takie zaskakujące prezenty mogą w tym pomóc.