Ekskluzywny prezent na 60 urodziny dla mamy

Ekskluzywny prezent na 60 urodziny dla mamy

2021-01-12

60-te urodziny mamy to taki jubileusz na który trzeba przygotować jakiś wyjątkowy prezent. Nie chodzi wcale o to, by był on bardzo drogi, choć w tak wyjątkowym dniu warto wybrać coś ekskluzywnego. Jeśli znasz gust zapachowy Twojej mamy, możesz wybrać dla niej markowe perfumy, o ile nie jest bardzo przywiązana do tej nuty zapachowej, którą mają perfumy używane przez nią do tej pory. Do takiego prezentu oczywiście warto dobrać bukiet kwiatów, najlepiej w eleganckim flower boxie. Ten nowoczesny sposób pakowania kwiatów gwarantuje, że cięte kwiaty będą się prezentować nienagannie i to przez dłuższy czas.

Tradycyjny ekskluzywny prezent na 60 urodziny dla mamy

Co podarować mamie na 60-te urodziny? Dobrym wyborem jest biżuteria albo dodatki. Na pewno zegarek będzie dobrym pomysłem, zwłaszcza, że można wybrać model z grawerem. Ponadto zawsze sprawdzają się chustki albo szaliki, wszak każda kobieta je nosi, a mogą odmienić nudną stylizację. Zatem postaw koniecznie na kaszmirowe lub jedwabne, które zakupisz już od dwustu złotych. Taki prezent jest przede wszystkim ponadczasowy, bo wysokiej jakości szalik czy chustka nie zniszczy się i będzie służył mamie przez wiele lat. Doskonale sprawdzą się również skórzane rękawiczki, najlepiej jeśli są dodatkowo zapakowane w eleganckie pudełko, które po otwarciu uwalnia tradycyjny zapach skóry, który niewątpliwie kojarzy się z ekskluzywnością.

Coś nietuzinkowego i ekskluzywnego dla mamy

Na 60-te urodziny można podarować mamie także nietuzinkowy prezent. Z tych tradycyjnych może sprawdzić się jeszcze płyta winylowa czy zestaw płyt jej ulubionego zespołu. Jednak bilet na koncert czy to zespołu muzyki popularnej czy przede wszystkim do opery będzie doskonałym prezentem. Można również zdecydować się na podarowanie mamie weekendu w SPA, wszak odpoczynek na pewno jej się należy. Przejażdżka limuzyną z szampanem w dłoni to także atrakcja którą można zapewnić mamie w ten wyjątkowy dzień. Lot widokowy nad miastem samolotem czy szybowcem będzie niezapomnianą niespodzianką. Jeśli nie można takiej atrakcji zrealizować w danym dniu, uprzednio rezerwując miejsce, to warto skorzystać z vouchera, który ma dłuższy termin ważności. Można wybrać np. lot samolotem VIP, w końcu mama to najważniejsza osoba w Twoim życiu, dlatego należy jej się VIP-owskie traktowanie. Wśród wielu propozycji z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie jej do gustu. Być może będzie to degustacja win albo dzień na strzelnicy? Wybór należy do Ciebie.