Folia kauczukowa na telefon opinie

Folia kauczukowa na telefon opinie

2021-01-12

Ochrona wyświetlacza, jak i samego telefonu są bardzo istotne. Dlatego mimo, że telefony wyposażone są w ekrany Gorilla Glass, czyli ze szkłem hartowanym warto chronić je dodatkowo stosując folię ochronną zarówno na ekran, jak i sam telefon. Warto zwrócić uwagę na produkt, jakim jest folia kauczukowa. Opinie o nim są zwykle bardzo pozytywne, bo łączy w sobie wysoką jakość i niską cenę.

Doskonała ochrona obudowy telefonu

Pokrowiec gumowy zwany także folią kauczukową stał się jednym z najczęściej stosowanych zabezpieczeń smartfonów. Jego zaletą jest elastyczność, a jednocześnie wysoka odporność na uszkodzenia. Transparentna folia gumowa nie zwiększa znacząco gabarytów telefonu, a jednocześnie chroni "plecki", czyli tylną obudowę przed uszkodzeniami, przede wszystkim zarysowaniami. Dzięki temu telefon może przez dłuższy czas prezentować się jak model fabryczny. Niezależnie od tego czy obudowa telefonu jest błyszcząca czy matowa na skutek użytkowania bardzo szybko pojawiają się na niej drobne ryski. Aby temu zapobiec warto zaopatrzyć się w folię kauczukową na telefon. Jej matowa i nieśliska struktura gwarantuje również doskonałą przyczepność do każdej powierzchni, dzięki temu telefon nie powinien ześlizgnąć się z blatu, a w razie upadku obudowa chroniona jest przed pęknięciami. Wiele osób dużą wagę przywiązuje do estetyki telefonu. Użytkownik nie chce chować smarfonu, który zakupił za większe pieniądze, a raczej chce się nim pochwalić. Transparentna folia na obudowę nie zasłania ani sygnowania ani też nie zniekształca telefonu. Nie wydaje się on znacząco szerszy czy grubszy, przez co w dalszym ciągu jest zgrabny i poręczny i można go obsługiwać jedną ręką, czego nie zawsze można powiedzieć o klasycznym otwieranym etui.

Dlaczego warto wybrać folię kauczukową na telefon? Na co wskazują użytkownicy?

Osoby, które zakupiły folię kauczukową na telefon są w przewarzającej większości bardzo zadowolone. Niska cena, możliwość wyeksponowania mimo wszystko designu telefonu, a jednocześnie dobra ochrona zwłaszcza przed rysami, to najczęstsze zalety na które wskazują. Bywa, że z czasem folia kauczukowa w wersji transparentnej może zacząć żółknąć i to właściwie jedyna wada. Oczywiście można zdecydować się także na model kolorowy, który zasłoni sygnowanie ale nie będzie podatny na zmianę koloru i na pewno będzie łatwy do utrzymania w czystości. Niemniej jednak niska cena sprawia, że taką ochronę można wielokrotnie wymieniać, bez nadmiernego nadszarpnięcia budżetu.