Generator PESEL

Generator PESEL

2021-06-11

Generator PESEL to świetna sprawa. Nie dość, że dzięki niej zaoszczędzamy sporo czasu, to dodatkowo możemy uzyskać określony nr dosłownie w kilka sekund. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się tej sprawie i przekonać się czy rzeczywiście jest to świetne narzędzie, dzięki któremu można wygenerować PESEL dosłownie w parę sekund. Zapraszamy do naszego artykułu.

Oszczędność czasu

Zdarzają się sytuacje, w których jesteśmy zmuszeni do tego, żeby podać swój numer PESEL. Oczywiście, nie zachęcamy do tego, żeby podawać fałszywy nr służbom mundurowym, bo raczej oczekiwalibyśmy tego, abyście podawali swoje prawdziwe dane, jednakże warto czasem skorzystać z takiego narzędzia jakim jest generator PESEL, by po prostu uzyskać te dane na dobrą sprawę "na odczepne". Niestety, grozi to sankcjami prawnymi, natomiast zdarzają się sytuacje, w których to podawanie PESEL jest bezprawne i można posłużyć się wygenerowanym numerem, aby to zbyć kogoś, kto chce wiedzieć więcej o nas niż powinien. Często pojawiają się pytania gdzie można taki numer wygenerować. Szczególnie polecamy internetowe narzędzia, dzięki którym jest to bardzo prosta sprawa i nie ma na żadnych trudności, aby się z tym uporać. Wystarczy jedynie wejść na https://nety.pl/generator-numeru-pesel/ i wybrać jedną z dostępnych opcji. Do wyboru jest wiek, płeć oraz walidacja, którą można wybrać jako "błędną oraz mieszaną". Nie jest to tak bardzo trudne jak mogłoby się wydawać.

Ucieczka przed akwizytorami czy call center

Zdarzają się sytuacje, w których to jacyś akwizytorzy chcą nam wcisnąć produkty, których nie chcemy. Podobnie jak w przypadku oszukiwania służb mundurowych nie jesteśmy za tym rozwiązaniem, jednak podanie fałszywych danych wraz z fałszywym nr PESEL sprawi, że nie będziemy mogli zostać oszukani przez taką osobę. Nigdy nie wiemy kto siedzi po drugiej stronie słuchawki i coraz częściej słyszy się o różnych oszustwach, które zostały sprawnie zaplanowane. Fałszywy nr wygenerowany przez generator PESEL sprawia, że można uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych. W dobie internetu tak wiele słyszy się o róznego typu oszustwach i nikt nie chce być zmuszony do tego, żeby płacić cenę za swoje nieroztropne podejście oraz podarowanie swoich prawdziwych danych oszustom. Dlatego tak bardzo istotne jest to, aby mieć świadomość tego, kto jest po drugiej stronie i generator PESEL jest jednym z narzędzi, dzięki którym można uniknąć przykrego rozczarowania. W konsekwencji może się okazać, że nie zostanie wzięty na Ciebie żaden kredyt i nikt nie będzie Cię nękać.