Jak zorganizować 50 urodziny na wesoło

Jak zorganizować 50 urodziny na wesoło

2021-01-12

Jubileusz Abrahama, czyli 50-te urodziny to impreza, którą warto zorganizować z wielką pompą. Nie powinno być jednak ze zbyt dużym nadęciem i warto posłużyć się pewną dozą humoru. Zatem, jak zorganizować 50 urodziny na wesoło? Oto nasze pomysły.

Dodatkowa atrakcja, czyli fotobudka na urodziny

Niezwykle popularne stało się wynajmowanie fotobudek na wszelkiego rodzaju imprezy, nie tylko wesela czy eventy firmowe, ale również urodziny. To także świetny pomysł na 50-tkę. Nie trzeba ustawiać wszystkich do zdjęcia grupowego i przez cały wieczór można robić sobie co jakiś czas zdjęcia z zaproszonymi gośćmi. Również goście mogą na pamiątkę zrobić fotki. Warto do tej atrakcji zamówić różne przebrania, które uatrakcyjnią dodatkowo wykonywanie fotografii cyfrowych. Bardzo istotny jest fakt, że zdjęcia można sobie od razu wydrukować i zatrzymać na pamiątkę. Wynajem takiej atrakcji nie jest bardzo drogi, tym bardziej że fotobudki nie trzeba wypożyczać na cały wieczór i można zarezerwować ją jedynie na dwie czy trzy godziny. Śmieszne peruki, okulary, nakrycia głowy, a także koszulki z napisami okolicznościowymi będą swoistym must have w fotobudce.

Zaangażuj wodzireja

Jeśli huczna impreza, to tylko z tańcami. A jeśli mają być tańce, to warto zaangażować wodzireja. Może się nawet w niego wcielić ktoś z rodziny, jeśli ma do tego smykałkę. Ważne by mieć przygotowanych kilka zabaw, takich jakie zwyczajowo organizuje się na weselach, no może nie wszystkie, ale niektóre będą się nadawały. Worek z różnościami, z których trzeba coś wylosować zanim zamilknie muzyka to tylko jedna z propozycji. Warto mieć również przygotowany okolicznościowy prosty układ taneczny, którego będą uczyć się wszyscy goście.

Karaoke też mile widziane

Niedużym kosztem można zorganizować huczną zabawę. Na niej może sprawdzić się także karaoke, które będzie przerywnikiem dla tańców. Każdy może wylosować piosenkę, a następnie wykonać ją samodzielnie lub z zaproszoną do duetu osobą. Oczywiście w miarę jak impreza będzie się rozkręcać chętnych do popisów wokalnych będzie coraz więcej. Na imprezie powinny królować hity z młodości solenizanta albo roku jego urodzenia. Nie może zabraknąć także dekoracji. Urządzając imprezę na wesoło można również poprosić gości o włożenie kostiumów charakterystycznych dla danych czasów, np. lat 70-tych.

Warto przygotować dla solenizanta wspomnieniowy album albo jeszcze lepiej prezentację na wesoło, która zostanie przedstawiona na ogólnym forum. Taka impreza na pewno będzie udana.