Jaki prezent kupić na 60 urodziny

Jaki prezent kupić na 60 urodziny

2021-01-12

60-te urodziny to wyjątkowy jubileusz. Warto bliskiej osobie podarować coś wyjątkowego. Wśród typowych prezentów są oczywiście wszelkiego rodzaju galanteria, biżuteria, a także kwiaty czy alkohol. Warto jednak posłużyć się nieco większą kreatywnością. Nie trzeba nawet wymyślać czegoś niestworzonego, wszak nie brakuje wyjątkowych ofert voucherów na kursy, wyjazdy czy ciekawe atrakcje. Zatem, jaki prezent kupić na 60 urodziny?

Przygodę czas zacząć

Kto powiedział, że 60-tka to wkroczenie w wiek seniorski? W końcu wielu 60-latków czuje się znacznie młodziej i ma jeszcze wiele marzeń do zrealizowania, czasem nawet tych bardziej szalonych. Jeśli solenizant lub solenizantka lubi dreszcz emocji, to możesz wybrać voucher na niezapomnianą przygodę, a mogą być one całkiem różnorodne. Ciekawą propozycją jest np. rodzinny przelot nad Warszawą. Do niewielkiego samolotu mogą wsiąść 3 lub 4 osoby. Można zdecydować się również na większą adrenalinę, np. lot paralotnią albo jazdę skuterem śnieżnym. Oczywiście atrakcję warto dopasować do pory roku, bo choć vouchery ważne są przez pewien czas, to jednak mają swój termin ważności. Jeśli 60-latek jest miłośnikiem szybkich samochodów, to idealnym prezentem będzie jazda na torze wyścigowym. Dla kobiety można podarować bardziej przyziemny prezent. Często zmiana dekady w peselu wiąże się z pewną chandrą, ale nie musi tak być. Można w każdym wieku zadbać o spektakularną metamorfozę, a pomóc może stylistka. Warto zatem podarować voucher na przegląd szafy i zakupy ze stylistką, która podpowie co warto dobrać do figury.

Zmiany, zmiany, czyli na naukę nigdy nie jest za późno

Dobrym prezentem na 60-te urodziny może być ciekawy kurs. Może być to kurs ceramiki, gdzie solenizant lub solenizantka własnoręcznie wykona jakieś naczynie. Dostępnych jest też wiele voucherów na kursy gotowania. Nawet jeśli jubilat czy jubilatka świetnie gotują, a są ciekawi nowych smaków, to mogą przejść kurs gotowania kuchni tajskiej albo wegańskiej czy też nauczyć się przyrządzać sushi. W wieku 60 lat warto dbać również o swoją formę, dlatego voucher na zajęcia z trenerem personalnym też mogą być niezłym pomysłem na prezent, ale tylko dla bliskiej osoby, kiedy wiemy, że ucieszy ją taki prezent. Wszystkim 60-letnim panom na pewno spodoba się kurs ważenia piwa. Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn ciekawym doświadczeniem będzie także trening bokserski czy nauka gry w golfa. Wśród wielu propozycji, w ramach danego budżetu można znaleźć wiele nietypowych i interesujących prezentów.