Karykaturzysta na wesele i event

Karykaturzysta na wesele i event

2021-03-30

Coraz większą popularnością wśród organizatorów różnego rodzaju eventów cieszą się profesjonalni karykaturzyści eventowi. Czy warto rozważyć pomysł zaproszenia karykaturzysty na wesele i firmowy event? Czy to duża atrakcja?

Gdzie szukamy uśmiechu

Wszyscy lubimy się śmiać i jeśli mamy ochotę na rozrywkę, szukamy okazji, aby poprawić sobie humor. Okazji jest dużo: występ kabaretowy, obejrzenie zabawnej komedii, opowiadanie i czytanie dowcipów, przeglądanie internetowych memów. Lubimy także oglądać dowcipne portrety czyli karykatury. Najlepiej narysowane po mistrzowsku karykatury portretowe znanych ludzi, a trochę rzadziej (bo nie każdy na odpowiedni dystans) także swoje.

Karykatura na prezent

Czasem karykatury drukuje prasa, można obejrzeć je w Internecie, a nawet zamówić w Karykatury.com prezent w postaci dowcipnej karykatury. Na urodziny, z okazji zmiany pracy (prezent od kolegów z firmy) z okazji ślubu lub rocznicy ślubu i tak dalej. Jednak co innego widzieć gotową karykaturę, a co innego obserwować karykaturzystę podczas jego pracy. Taka okazja nadarza się czasem w wakacje (karykaturzyści uliczni), jednak coraz częściej karykaturzyści zapraszani są na firmowe eventy oraz imprezy prywatne, głównie wesela. Poziom artystyczny takich dzieł plastycznych zależy od talentu i doświadczenia, dlatego w cenie są artyści, którzy tym fachem zajmują się na co dzień, od wielu lat.

Szybki karykaturzysta na wesele

Szczepan Sadurski, o którym od dawna pisze się i mówi, że jest jednym z najszybszych karykaturzystów świata, w wywiadach zdradza jak udało mu się dojść do mistrzostwa. A jak to możliwe, że na wyczarowanie jednej dowcipnej podobizny potrzebuje zaledwie stu sekund? Odpowiada całkiem na serio: - Wystarczy postawić tylko te kreski, które są niezbędne. Można w to wszystko nie wierzyć, ale można też zaprosić Sadurskiego na imprezę. Niezależnie od tego, gdzie w Polsce impreza się odbywa. Będzie wtedy okazja przekonać się na własne oczy, jak mistrz kreski wykonuje dowcipne portrety w rekordowym czasie. Wystarczy odwiedzić stronę Karykatury.com, odpowiedzieć na kilka pytań związanych z planowaną imprezą i wysłać je e-mailem. Wtedy otrzymasz wycenę oraz informację czy termin który cię interesuje, ten znany polski karykaturzysta ma jeszcze wolny.