Oryginalny prezent na 50 urodziny

Oryginalny prezent na 50 urodziny

2021-01-12

Oryginalny prezent na 50 urodziny - wybierz coś odpowiedniego dla solenizantki lub solenizanta

Prezenty takie jak kwiaty są nietrwałe, a na urodziny kwiatów doniczkowych kupować nie wypada, bo to pewne faux pas, nawet na 50-te urodziny. Zresztą w wielu 50 lat ma się coraz więcej czasu na pasje i ich rozwój, dlatego można znaleźć znacznie ciekawsze prezenty niż tradycyjne wspomniane kwiaty, alkohol czy prezentowe kosze rozmaitości z kawami, herbatami czy słodkościami. Poznajcie zatem pomysł na oryginalny prezent na 50 urodziny.

Relaks w pojedynkę lub we dwoje

Prezenty rzeczowe są trafne i mniej trafne, jednak to, co zawsze poprawi nastrój solenizanta to voucher do SPA. Wszak często na co dzień nie ma czasu, by odpowiednio o siebie zadbać. Praca, stres i obowiązki odbijają się na skórze 50-latki i 50-latka. Warto więc zafundować solenizantowi lub solenizantce voucher na masaż relaksacyjny albo pakiet zabiegów urodowych dla niej i dla niego. Kiedy już jubilat lub jubilatka tak bardzo się zrelaksuje, to na pewno zgłodnieje. Wśród oryginalnych prezentów na 50-tkę może być także kolacja we dwoje, ale nie byle jaka, a taka w eleganckiej restauracji i to w ciemności. To coś czego pewnie nie próbowali, a na pewno każdemu się spodoba. W końcu można wszystkimi zmysłami, poza wzrokiem, poczuć smak potraw jeszcze głębiej i wyraźniej.

Bardziej ekstremalne przygody lub spokojniejsze, ale pełne adrenaliny

Większość z nas marzy by kiedykolwiek wznieść się w przestworza. Dlatego dobrym prezentem dla 50-latka może być voucher na lot szybowcem. Dla tych, którzy chcą zaznać nieco więcej adrenaliny odpowiednim prezentem będzie voucher na lot paralotnią, gdyż można poczuć dosłownie wiatr we włosach. Są również świetne vouchery dla miłośników motoryzacji. Jazda samochodem wyścigowym na torze albo off road to tylko niektóre propozycje. Na rozładowanie emocji można również podarować voucher na strzelnicę. Dla odważnych ciekawym wyborem będzie wykupienie ekstremalnej jazdy monster trackiem.

Nieco spokojniej i tradycyjniej, ale mimo wszystko oryginalnie

Dla miłośników wina można zakupić voucher na niezapomnianą degustację win. Profesjonalne warsztaty z somellierem są okazją do poznania najbardziej znamienitych gatunków i uczenia się rozpoznawania poszczególnych bukietów. Świetnym wyborem dla miłośników piwa będzie kurs kiperski z degustacją.

Marzenie o lataniu można zrealizować także w inny sposób. Voucher na swobodny lot w aerotunelu pozwoli solenizantowi poczuć się jak skoczek spadochronowy, a jednocześnie taka zabawa jest zupełnie bezpieczna.