Prezent na 50 urodziny dla kobiety

Prezent na 50 urodziny dla kobiety

2021-01-12

Skoro 50-te urodziny nazywa się Abrahamem, to chyba w wersji kobiecej powinno się je nazywać Sarą. A tak zupełnie poważnie współczesna 50-tka jest jak dawna 40-tka, bo to kobieta, która wiele już doświadczyła, ale zna swoją wartość i dba o siebie najlepiej jak potrafi. A jeśli nie ma czasu na to ostatnie, to być może warto podarować jej chwilę wytchnienia i relaksu w SPA. Masaż aromatyczną czekoladą albo olejkami eterycznymi pobudza zmysły i koi nerwy. To tylko jednak z naszych propozycji. Zatem, jaki prezent na 50 urodziny dla kobiety będzie odpowiedni? Jak nie popełnić faux pas?

Udane prezenty na 50-te urodziny

Wspomniana wizyta w SPA jest jak najbardziej dobrym prezentem, tym bardziej że z zabiegów oczyszczających, ujędrniających i relaksujących korzysta się niezależnie od wieku, wszak mają pozytywny wpływ nie tylko na skórę, ale i układ nerwowy. Oczywiście 50-latce można podarować również coś co skłoni ją do samorozwoju. Jeśli wspominała o tym, że chciałaby spróbować czegoś nowego, a znasz jej zainteresowania, to kurs może być strzałem w dziesiątkę. Ciekawym pomysłem może być kurs fotografii, wszak każdy z nas lubi robić zdjęcia, a dobrze by było umieć robić to jak należy. Innym pomysłem może być kurs baristy. Dzięki niemu solenizantka będzie umiała samodzielnie wyczarować cappuccino z eleganckim wzorkiem i zachwycić swoich gości. 50-tka to jeszcze nie starość i warto ten szczególny moment uwiecznić, zatem ciekawym prezentem może być również sesja fotograficzna z okazji urodzin.

Czego lepiej nie kupować na 50-te urodziny dla kobiety?

Kobiecie niezależnie od wieku na urodziny nie wypada kupować mocnego alkoholu, takiego jak wódka czy whiskey. Jeśli już to najlepiej postawić na wino. Na pewno niedobrym wyborem będzie także zestaw kremów przeciwzmarszczkowych, bo to nie to samo co voucher na wizytę w SPA i taki prezent może nieco kobietę urazić. Kwiaty doniczkowe też nie będą dobrym pomysłem, znacznie lepiej jest wybrać bukiet świeżych kwiatów albo modny flower box, który można postawić wszędzie i jest już wyposażony we wkład gwarantujący utrzymywanie świeżości kwiatów, zatem nie trzeba szukać wazonu.

Można również postawić na tradycyjne prezenty dla 50-latki. Co się sprawdzi? Na pewno dobrym wyborem będzie biżuteria. Może być to elegancki wisior, bransoletka albo kolczyki. Tutaj jednak trzeba znać gust solenizantki, aby nie okazało się, że prezent, który miał być świetny okaże się nietrafiony.