Prezent na 70 urodziny dla niej

Prezent na 70 urodziny dla niej

2021-01-12

W wieku 70 lat karierę zawodową najczęściej ma się już za sobą i można się cieszyć emeryturą. Takie urodziny osoby bliskiej warto celebrować w sposób szczególny. Dziś podpowiemy co wybrać dla mamy, babci czy koleżanki na 70-te urodziny.

Zestaw personalizowanych puszek do kuchni lub voucher do optyka

Jeśli mama czy babcia bardzo lubi gotować, to można podarować jej jakiś spersonalizowany podarek do kuchni. Mogą to być np. metalowe puszki z napisem co zawierają, a także imieniem solenizantki. Będzie mogła je wykorzystać na kawę, herbatę czy też kuchenne przyprawy. Jak wiadomo w tym wieku mało kto ma już sokoli wzrok, dlatego warto podarować babci czy mamie voucher do optyka. Będzie mogła zbadać swój wzrok, a przy okazji wybierze dla siebie odpowiednie oprawki i szkła. Dodatkiem do takiego praktycznego, ale jakże przydatnego prezentu może być spersonalizowane etui, najlepiej skórzane, z inicjałami solenizantki.

Coś dla ciała i dla umysłu

Każda kobieta lubi o siebie dbać i chce czuć się młodo. Dlatego dobrym pomysłem na prezent na 70 urodziny dla niej może być voucher do SPA albo kliniki urody. Drobne zabiegi ujędrniające poprawią samopoczucie i odmłodzą przynajmniej o 10 lat. Ciekawym pomysłem na prezent dla 70-latki jest także kurs np. florystyczny czy też baristyczny. Nowe umiejętności solenizantka może wykorzystać dekorując dom czy przygotowując pyszną kawę dla koleżanek. W wieku 70 lat trzeba ćwiczyć też pamięć i koncentrację, by w wieku bardziej podeszłym móc cieszyć się dobrą kondycją psychofizyczną. Ciekawym pomysłem na prezent mogą być szachy, to taki podarek na fali popularności serialu "Gambit królowej", wszak kobieta też może być mistrzynią szachową. Wiele starszych osób lubi spędzać czas w ogrodzie czy na działce, dlatego dla takiej kobiety świetnym i nieco humorystycznym prezentem będzie leżak z napisem "Szefowa tego ogrodu", a także imieniem i nazwiskiem. Oczywiście zawsze doskonałym prezentem jest zestaw miękkich ręczników i świeczek zapachowych. Dzięki temu można urządzić sobie SPA we własnym domu. Przytulny koc z napisem, np. gruby koc z alpaki to doskonały prezent dla kobiety, która ma problemy z krążeniem, bądź po prostu lubi zrelaksować się pod kocem z książką czy lampką wina w dłoni.

Prezenty dla 70-latki nie muszą być banalne. Jeśli całe życie marzyła o locie balonem, to to marzenie można ziścić, kupując voucher i to wcale za nie tak duże pieniądze. Zawsze można również zrobić prezent składkowy, by spełnić marzenie 70-latki.